Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
The GuiltyRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
The MissionRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
Soldado ArgentinoRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.5

Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0

The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5

Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0

Man of MenRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5