Series
Ratings
45

Be MelodramaticRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 1.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 1.0
High KickRated ★ 1.0
Doctor WhoRated ★ 1.0
PastaRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 1.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
Infinite ChallengeRated ★ 2.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 1.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 1.0

The Beauty InsideRated ★ 1.0
Abnormal SummitRated ★ 0.5
New HeartRated ★ 1.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
Hur JunRated ★ 2.0

Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
The Queen of OfficeRated ★ 1.0
Adventure TimeRated ★ 1.0