Titles you rated


Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Running PointRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Your Turn To KillRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5