Movies
Ratings
249

2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5

Secret ReunionRated ★ 3.5

Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5

DerangedRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.0

[REC]Rated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0