Series
Ratings
64
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
Tamon’s B-SideRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
The Invisible Man and His Soon-to-Be WifeRated ★ 5.0
The Other World's Books Depend on the Bean CounterRated ★ 3.5
A Gentle Noble's Vacation RecommendationRated ★ 3.5

Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.5
The Everyday Life of Part-Time Torture WorkersRated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.5

Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0

Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0

Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5

Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Babanba Banban VampireRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5

GachiakutaRated ★ 3.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 1.5
This Monster Wants to Eat MeRated ★ 3.0