Movies
Ratings
336
Kingdom of HeavenRated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
Man on FireRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.5

Vantage PointRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
HitchRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
The NegotiatorRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 1.0

Resident Evil: ApocalypseRated ★ 1.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
Deep ImpactRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5

Wild CardRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 2.5