Series
Ratings
40
The Red SleeveRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5

The World of the MarriedRated ★ 3.5

MistyRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
In the FleshRated ★ 5.0
In the FleshRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.0