Movies
Ratings
699
SmugglersRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0

VenomRated ★ 3.5
The 9th Life of Louis DraxRated ★ 3.5

Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0

On the LineRated ★ 3.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 3.5
Don't Breathe 2Rated ★ 3.5

Escape from MogadishuRated ★ 3.0
DevilRated ★ 3.5

Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 3.5
The TouristRated ★ 2.5
Julia's EyesRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 2.5