Titles you rated


12.12: THE DAYRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 1.5
The RiteRated ★ 1.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0

SunnyRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5

The FortressRated ★ 3.5

Princess MononokeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0

The First Slam DunkRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0