Series
Ratings
29
ChernobylRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5

Dr. StoneRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
명탐정 코난Rated ★ 5.0
KakeguruiRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0