Series
Ratings
179
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 2.0

SKY CastleRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
마지막 약속Rated ★ 1.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 2.0
The After-Dinner Mysteries SpecialRated ★ 2.0
오늘은 안녕Rated ★ 4.0
도련님Rated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0

Black PeanRated ★ 4.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 4.0
Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
The Flower in PrisonRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.0