Series
Ratings
67
6 Byokan no Kiseki: Hanabishi Mochizuki Seitaro no 2 Nibanme no YuutsuRated ★ 5.0
6-second Trajectory: Fireworks Expert Mochizuki Seitaro's MelancholyRated ★ 4.5
TamiouRated ★ 5.0
My Dear ExesRated ★ 5.0
MiraclesRated ★ 5.0
The Men of the Wada FamilyRated ★ 4.5
Naotora: The Lady WarlordRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 5.0
Still, Life Goes OnRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 5.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 5.0
Hey Handsome!Rated ★ 5.0
I Lived in Kyoto for a WhileRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
30 Made ni to UrusakuteRated ★ 5.0
The OfferRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
River's Edge Investigative Agency OkawabataRated ★ 1.5
Why Women KillRated ★ 5.0