Series
Ratings
93

To Your Eternity Season 2Rated ★ 5.0

To Your EternityRated ★ 5.0
Call of the Night Season 2Rated ★ 5.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0
2.5 Dimensional SeductionRated ★ 5.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 4.0
Level 1 Demon Lord and One Room HeroRated ★ 4.0

Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 4.5

Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 5.0
Non Non BiyoriRated ★ 5.0
Ranma1/2Rated ★ 4.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 5.0

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5
Love and LiesRated ★ 4.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5

Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
A Salad Bowl of EccentricsRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Combatants Will Be Dispatched!Rated ★ 4.0