Series
Ratings
156
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0- Terms of EndearmentRated ★ 3.0
HD TV Cultural Center: Nanjangiga Ssoaolin Jakeun GongRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Ghost Pang PangRated ★ 3.0
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 3.0
Once Upon a Time in SaengchoriRated ★ 3.0
Jolly WidowsRated ★ 3.0
Kim Soo RoRated ★ 2.5
Age of WarriorsRated ★ 3.0
Jang Gil SanRated ★ 2.5
Bad HousewifeRated ★ 2.5
Unstoppable MarriageRated ★ 3.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.0
Call of the CountryRated ★ 2.5
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.5
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 4.0
Strongest Chil-wooRated ★ 1.5
Strike LoveRated ★ 2.5
PresidentRated ★ 2.5