Series
Ratings
49
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 1.0
High CookieRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5