Series
Ratings
28
SignalRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Lie to MeRated ★ 4.0

Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5

Temptation of WifeRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0