Series
Ratings
15
DisenchantmentRated ★ 4.5
American NightmareRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0

The Light in Your EyesRated ★ 5.0