Movies
Ratings
431

All About My WifeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
Big Fish & BegoniaRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0

SplitRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.0

My Tutor FriendRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
Matchstick MenRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5