Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
GreenhouseRated ★ 3.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 4.0
The VillagersRated ★ 1.5
MissingRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Saving FaceRated ★ 3.5
Boss in LoveRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
TomboyRated ★ 3.5
ConcussionRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0