Movies
Ratings
296

Trade Your LoveRated ★ 3.0

Extreme JobRated ★ 4.0

WonderRated ★ 4.5
On the Basis of SexRated ★ 4.0

1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Back to BurgundyRated ★ 3.0