Titles you rated

The Good PlaceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0

Nodame CantabileRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5