Movies
Ratings
521
OctopussyRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 2.0
GoldfingerRated ★ 4.5
The CaveRated ★ 3.5
Are You Scared?Rated ★ 5.0
The Descent: Part 2Rated ★ 3.5
16 BlocksRated ★ 3.5
Bedtime StoriesRated ★ 4.0
The PunisherRated ★ 3.0
S1m0neRated ★ 4.0
Small SoldiersRated ★ 4.0
The Handsome SuitRated ★ 4.0
Fantasia 2000Rated ★ 5.0
SpeciesRated ★ 4.5
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 3.5
Reign of AssassinsRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 2.0
DaybreakersRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 3.5
Jackass 2.5Rated ★ 4.5