Titles you rated

Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0

Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0

Lovers' ConcertoRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 5.0

Green BookRated ★ 3.5

Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5

The ContactRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0

Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5