Titles you rated


Chainsaw ManRated ★ 3.5

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5

Demon SlayerRated ★ 4.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0

Reborn RichRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
The Bold TypeRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0