Series
Ratings
93
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 2.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love OVARated ★ 3.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 2Rated ★ 3.5
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 4.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 3.5
Non-rem no Mado 2023 ShinshunRated ★ 1.0
Non-rem no MadoRated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2022 FallRated ★ 1.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Hitorijime My HeroRated ★ 4.0
Sasaki and MiyanoRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Twilight Out of FocusRated ★ 4.0

My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5
Mask Danshi: This Shouldn't Lead to LoveRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 5.0
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.5
Living with HimRated ★ 3.0
Lovely ComplexRated ★ 5.0