Series
Ratings
131
InuYashaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 2.5
Dragon BallRated ★ 3.5
MH370: The Plane That DisappearedRated ★ 2.5

원피스 2기Rated ★ 4.0
Ben 10Rated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
The AcolyteRated ★ 0.5
Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 3.5
House of Secrets: The Burari DeathsRated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 0.5
Nihon Chinbotsu: Kibo no HitoRated ★ 3.0
Attack No.1Rated ★ 3.0
Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 2.5
1 VS 100Rated ★ 3.5
Kiko-chan's SmileRated ★ 3.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 2.0