Movies
Ratings
106

Inside MenRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0

I Saw the DevilRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0

Public EnemyRated ★ 3.5

Scandal MakersRated ★ 3.0

PunchRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0

War of the ArrowsRated ★ 3.0

Porco RossoRated ★ 4.0