Movies
Ratings
100
The Maze RunnerRated ★ 5.0

200 Pounds BeautyRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0

Fists of LegendRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
My DictatorRated ★ 3.5

Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0

SecretRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Happiness for SaleRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0

AlwaysRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0

The Chronicles of EvilRated ★ 5.0