Series
Ratings
124
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Billion x SchoolRated ★ 4.5
Nihon Chinbotsu: Kibo no HitoRated ★ 0.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
AvalancheRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Yona of the DawnRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Your Turn To Kill 2019 SpecialRated ★ 1.0
Risky Two PeopleRated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 3.5

99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
It's a SinRated ★ 4.5