Series
Ratings
338
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.5
Can You Keep a Secret?Rated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 4.0
Nyanko DaysRated ★ 3.0
The Angel Next Door Spoils Me RottenRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 4.5
Oh! Mikey!Rated ★ 4.0
My Wife Has No EmotionRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Aharen Is IndecipherableRated ★ 3.5
Kubo Won't Let Me Be InvisibleRated ★ 3.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 3.5