Titles you rated
SupergirlRated ★ 0.5
Strike BackRated ★ 5.0
FlashpointRated ★ 5.0
FlashpointRated ★ 5.0
FlashpointRated ★ 5.0
FlashpointRated ★ 5.0
NikitaRated ★ 4.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
ContainmentRated ★ 4.0
The PlayerRated ★ 4.5
Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
Agent X.Rated ★ 2.5
The Last ShipRated ★ 5.0
Human TargetRated ★ 3.0
BansheeRated ★ 5.0
Human TargetRated ★ 3.0
DC's Legends of TomorrowRated ★ 1.0