Series
Ratings
101
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5

On AirRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
New NonstopRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0

Rustic PeriodRated ★ 4.0