Series
Ratings
170
Years and YearsRated ★ 5.0
Promise CinderellaRated ★ 3.5
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 1.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.5

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0