Titles you rated

Stranger ThingsRated ★ 5.0

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Real MenRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Powerpuff GirlRated ★ 4.0
데스노트Rated ★ 4.0
Pokemon Advanced GenerationRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
데스노트Rated ★ 4.0