Series
Ratings
334
Melo MovieRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 0.5
The Time of FeverRated ★ 0.5
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 0.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0

Demon SlayerRated ★ 4.5