Series
Ratings
1268
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 3.5
Love Live! Nijigasaki High School Idol Club: Next SkyRated ★ 2.5

I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 3.0
풍향고Rated ★ 4.0
풍향고Rated ★ 4.0

Farming Life in Another WorldRated ★ 2.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5

Girls Band CryRated ★ 4.0
Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5

Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0

Dan Da DanRated ★ 3.5
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
MedalistRated ★ 3.5
Rent-a-Girlfriend Season 2Rated ★ 3.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5