Series
Ratings
13
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5

Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
King the LandRated ★ 0.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 0.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.0

Attack on TitanRated ★ 0.5