Movies
Ratings
110
The ChaserRated ★ 4.5

A Hard DayRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5

The Man from NowhereRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Gods of EgyptRated ★ 0.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5