Titles you rated

The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
태풍상사Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Beyond the BarRated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5

The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 3.5