Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0

Another Public EnemyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0

SecretRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0