Series
Ratings
31
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
Invincible Season 1Rated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.5
Dusk maiden of AmnesiaRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 5.0
Louie Season 2Rated ★ 4.5
Louie Season 1Rated ★ 5.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 4.5