Series
Ratings
41
The InbetweenersRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0

Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The ChairRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0

A Dog of FlandersRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 4.0