Titles you rated


Girls Band CryRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 1.5

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Everyday HostRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5