Titles you rated
300Rated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0

WhiplashRated ★ 4.0

Radio StarRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0