Movies
Ratings
313
InterstellarRated ★ 4.0

Hot Young BloodsRated ★ 4.0

Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0

Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Initiation LoveRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
PushRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 5.0

A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0

ChefRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 5.0

Time RenegadesRated ★ 5.0
TangledRated ★ 2.5