Movies
Ratings
350
Audition 109Rated ★ 1.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
Stray Kids: The dominATE ExperienceRated ★ 3.5

Secret ZooRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Moving For WordRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 0.5
731Rated ★ 0.5
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 1.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 2.5
A Serbian FilmRated ★ 0.5
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 2.5
Funeral Parade of RosesRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
RomeoRated ★ 3.0

Holy PunchRated ★ 1.5
Barefoot GenRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0