Titles you rated


MashleRated ★ 2.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
May It Please the CourtRated ★ 4.0
Akame ga Kill!Rated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
ClaymoreRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Loving YouRated ★ 2.5
24Rated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.0
Fighting SpiritRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Warrior Nun Season 1Rated ★ 2.0
24 Live Another DayRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 4.0