Series
Ratings
151

Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Hong Gil-dongRated ★ 4.0
Im Kkeok JeongRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
The Great SeerRated ★ 4.0
A Bluebird Has ItRated ★ 5.0
One Fine DayRated ★ 4.0
Love in Your BosomRated ★ 5.0
5th RepublicRated ★ 5.0
MidasRated ★ 3.5
Masked ProsecutorRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 4.5
HotelierRated ★ 4.5
MRated ★ 5.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.0
Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 3.5