Series
Ratings
98
ChiikawaRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Exterior NightRated ★ 4.0
He's ExpectingRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5
굿데이Rated ★ 0.5
EveRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Miss Night and DayRated ★ 0.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0