Movies
Ratings
344
The Italian JobRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
FuryRated ★ 2.5

VeteranRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0